Jak zamówić Organic Life?

Produkty Organic Life możesz zamówić w każdym momencie korzystając ze sklepu internetowego. Rejestracja nie jest wymagana, jednak pozbawia pewnego przywileju – cen hurtowych.

Samodzielnym Klientem Organic Life zostajesz w momencie zarejestrowania się na stronie sklepu internetowego: http://www.organiclife.com.pl. Rejestracji dokonuje się zazwyczaj ze specjalnego linku polecającego, który otrzymujesz od innego zarejestrowanego Klienta lub Partnera biznesowego.

Rejestracji możesz również dokonać wchodząc bezpośrednio na stronę sklepu:

Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o wpisanie numeru ID i nazwiska osoby, która poleciła Ci sklep. W przypadku braku takich informacji należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta.

Ale Ty nie musisz się tym martwić i zaprzątać sobie głowy dzwonieniem. Oto link, który umożliwi Ci szybką rejestrację:

https://pl963354.organiclife.com.pl/register.html


Zakupy rejestracyjne

Podczas rejestracji konieczne będzie dokonanie zakupów rejestracyjnych w wysokości 100 PCB, czyli 153 złote. Jest to jednorazowy wymóg – kolejne zakupy nie będą tego wymagały.

PCB to Punkty CashBack. 1 PCB to około 1,53 zł. Każdy z produktów ma przypisaną określoną liczbę punktów, które są podstawą do rozliczeń w programach lojalnościowych.

Po wybraniu i opłaceniu produktów otrzymasz na skrzynkę e-mailową wiadomość potwierdzającą złożenie zamówienie oraz link aktywujący Twoje prywatne konto w sklepie Organic Life – koniecznie trzeba w niego kliknąć.


Twoje korzyści z posiadania konta w e-sklepie Organic Life

Poza oczywistą możliwością kupowania zdrowych, naturalnych i organicznych dermokosmetyków prosto do domu, Klienci już od pierwszych zakupów rejestracyjnych otrzymują stałą zniżkę na wszystkie produkty w wysokości 25%.

Kupujesz prosto u producenta w cenach hurtowych. Dzięki temu, że dermokosmetyki te nie są dostępne w tradycyjnym kanale dystrybucyjnym możemy cieszyć się atrakcyjnymi cenami oraz wyższą jakością produktów.

Firmy w tradycyjnym modelu podwyższają końcową cenę ze względu na koszty, jakie muszą ponieść, aby dostarczyć produkt do konsumenta. Innym sposobem jest oszczędzanie na składnikach produktów oraz technologii produkcji – składniki syntetyczne są duże tańsze od tych naturalnych oraz łatwiejsze do przetworzenia.

Tradycyjny model dystrybucji vs. rekomendacyjny model dystrybucji.

Rejestracja powoduje, że otrzymujesz swój unikalny numer ID oraz własne linki polecające. Gdy będziesz chciała polecić komuś sprawdzony produkt możesz wysłać mu link rejestracyjny, a dana osoba przejdzie przez podobny proces rejestracji opisany wyżej.

Polecanie innym produktów jest przez firmę Organic Life wynagradzane. Za każda trójkę osób, które zarejestrują się z Twojego linku lub podadzą Twoje dane polecające podczas rejestracji, otrzymasz około 150 zł (w danym miesiącu rozliczeniowym).

Polecanie produktów Organic Life sprawia, że zarabiasz.

Pieniądze te możesz wypłacić za pośrednictwem zamówionej karty z banku Pekao lub zachować na koncie sklepu i wykorzystać do jeszcze tańszych zakupów.


Inną korzyścią posiadania konta w sklepie Organic Life jest dostęp do comiesięcznych promocji. W każdym miesiącu komponowane są tańsze zestawy produktów, do których dołączane są jeden bądź dwa zupełnie za darmo.

Zestaw promocyjny Organic Life
Zestaw promocyjny Organic Life

Produkty za jeden grosz

Klienci, którzy zrobią własne zakupy za minimum 150 PCB lub 250 PCB, a w następnym miesiącu ich jednorazowy zakup będzie wynosił 150 lub 250 PCB to będą mogli wybrać sobie produkt za jeden grosz z puli pięciu dermokosmetyków pielęgnacyjnych lub premium. Produkty aktualizowane są pierwszego dnia każdego miesiąca.

Nagrody za jeden grosz w programie lojalnościowym Organic Life.

Klient CashBack w każdym momencie może zmienić się w Partnera biznesowego rozliczanego w systemie CashBack+

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak to zrobić i jakie możliwości to otwiera, zapraszam do przeczytania wpisu „Biznesowa propozycja Organic Life”.

SKOCZ DO GÓRY

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s